המעצבים » A » עצי ארומטי « קבוצות

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma לנשים וגברים (יוניסקס)

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma לנשים וגברים (יוניסקס)
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
aromatic
עצי
תבליני טרי
ירוק
הצמחיות

על ידיAcqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parmaהוא עצי ארומטי נחוח לנשים וגברים (יוניסקס). Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana הושק ב- 2005. ה"אף" של ניחוח זה הוא Bertrand Duchaufour. תמציות הפסגה הן רוזמרין, בזיליקום, אשכולית, מרווה ו הדגן פטי; תמציות הביניים הן עץ אורן, גד, לבנדר, יסמין, שושנת העמקי ו הל; תמציות הבסיס הן ברוש, אורן כסוף, פצ'ולי, אזוב אלון, עשב אינדיאני ו ארז.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
רוזמרין בזיליקום אשכולית מרווה הדגן פטי

ביניים תמציות
 עץ אורן גד לבנדר יסמין שושנת העמקי הל

בסיס תמציות
ברוש     אורן כסוף פצ'ולי אזוב אלון עשב אינדיאני ארז

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana by Acqua di Parma.

הבושם הזה מזכיר לי  

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Acqua di Parma מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה עצי ארומטי
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Shaik Chic Shaik No 70 Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Bond No 9 Great Jones Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Avon Mesmerize for Women Mexx Mexx Black for Him Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Parfums Berdoues 1902 Vetiver Tallulah Jane Yiska Emanuel Ungaro Apparition Cobalt Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta

מותגים ובשמים פופולריים: