המעצבים » A » עצי ארומטי « קבוצות ריח

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma לנשים וגברים (ניטרלי)

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ארומטי
עצי
תבליני טרי
ירוק
צמחי

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana של חברת Acqua di Parma הוא בושם עצי ארומטי לנשים וגברים (ניטרלי). Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana הושק בשנת 2005. ניחוח זה פותח ע"י Bertrand Duchaufour. התווים העליונים הם רוזמרין, בזיליקום, אשכולית, מרווה ו הדגן פטי; תווי האמצע הם עץ אורן, גד, לבנדר, יסמין, שושנת העמקי ו הל; תווי הבסיס הם ברוש, אורן כסוף, פצ'ולי, אזוב אלון, עשב אינדיאני ו ארז.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
רוזמרין בזיליקום אשכולית מרווה הדגן פטי

ביניים מרכיבים
 עץ אורן גד לבנדר יסמין שושנת העמקי הל

בסיס מרכיבים
ברוש     אורן כסוף פצ'ולי אזוב אלון עשב אינדיאני ארז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana by Acqua di Parma.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Acqua di Parma מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי ארומטי
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Annick Goutal Mandragore Ghost Ghost Man Estée Lauder Pleasures Intense for Men O Boticario Zaad Jasper Conran Mister Lanvin Vetyver Hugo Boss Boss In Motion Black Fred Hayman 273 Indigo for Men Joya Potion Norma Kamali Ceremony Arno Sorel Shaman Silver

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: