המעצבים » B » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious לנשים וגברים (ניטרלי)

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
בלסמי
עצי
ירוק
הדרי
ארומטי

הבושם Agarwood Collection Inquisitive של חברת Boadicea the Victorious הוא ניחוח עצי מזרחי לנשים וגברים (ניטרלי). מרכיביו הם הדרים, שרף, ארז וירג'יניה , אלגום, ברגמוט, החלבנה ו תמצית ירוקה.

תווי הניחוח

הדרים שרף ארז וירג'יניה  אלגום ברגמוט החלבנה תמצית ירוקה

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Agarwood Collection Inquisitive by Boadicea the Victorious.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Agarwood Collection Inquisitive ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Agarwood Collection Inquisitive , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Agarwood Collection Inquisitive ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Boadicea the Victorious מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי מזרחי
Van Cleef & Arpels Birmane Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Prada Prada Tendre Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Estée Lauder Sensuous Annick Goutal Sables Liz Claiborne Spark Seduction for Men Serge Lutens Bois et Fruits Reminiscence Noir Loriblu Sensual Seduction Man Ralph Lauren Extreme Polo Sport En Voyage Perfumes Makeda

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: