המעצבים » B » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious לנשים וגברים (ניטרלי)

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
בלסמי
עצי
ירוק
הדרי
אבקתי
ארומטי

Agarwood Collection Inquisitive של חברת Boadicea the Victorious הוא בושם עצי מזרחי לנשים וגברים (ניטרלי). מרכיביו הם הדרים, שרף, ארז וירג'יניה , אלגום, ברגמוט, החלבנה ו תמצית ירוקה.

תווי הניחוח

הדרים שרף ארז וירג'יניה  אלגום ברגמוט החלבנה תמצית ירוקה

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Agarwood Collection Inquisitive by Boadicea the Victorious.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Agarwood Collection Inquisitive ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Agarwood Collection Inquisitive , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Agarwood Collection Inquisitive ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Boadicea the Victorious מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי מזרחי
Hugo Boss Boss Intense Dolce&Gabbana By Laura Biagiotti Roma per Uomo Issey Miyake Le Feu d'Issey Al-Rehab Naseem Ralph Lauren Purple Label Jacomo Jacomo for Men Givenchy Pi Leather Jacket Sonia Rykiel Le Parfum Nicole Miller Nicole Miller for Men Yves Rocher Nature Millenaire Teufels Kuche Patchouly Incubus

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: