המעצבים » B » מזרחי « קבוצות ריח

The Exclusives Warrioress Boadicea the Victorious לנשים

The Exclusives Warrioress Boadicea the Victorious לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 1
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
בלסמי
עור
עצי
מעושן
חייתי

The Exclusives Warrioress של חברת Boadicea the Victorious הוא בושם מזרחי לנשים . ניחוח זה פותח ע"י John Stephen. מרכיביו הם אופופונאקס, שרף, ארז וירג'יניה , ברגמוט, עור ו מור.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

תווי הניחוח

אופופונאקס שרף ארז וירג'יניה  ברגמוט עור מור

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about The Exclusives Warrioress by Boadicea the Victorious.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

The Exclusives Warrioress ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# The Exclusives Warrioress , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג The Exclusives Warrioress ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Boadicea the Victorious מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת מזרחי
Prada No9 Benjoin Serge Lutens Fumerie Turque Bath and Body Works Sensual Amber Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Halston Woman Amber Memo Siwa Coty Emeraude Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Juliette Has A Gun Midnight Oud Tesori d`Oriente Mirra Paolo Gigli Excentrique pour Femme Nina Ricci Phileas

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: