המעצבים » B » מזרחי « קבוצות ריח

The Exclusives Warrioress Boadicea the Victorious לנשים

The Exclusives Warrioress Boadicea the Victorious לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 1
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
בלסמי
עור
עצי
מעושן
מתוק

הבושם The Exclusives Warrioress של חברת Boadicea the Victorious הוא ניחוח מזרחי לנשים . ופותח ע"י John Stephen. מרכיביו הם אופופונאקס, שרף, ארז וירג'יניה , ברגמוט, עור ו מור.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

תווי הניחוח

אופופונאקס שרף ארז וירג'יניה  ברגמוט עור מור

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about The Exclusives Warrioress by Boadicea the Victorious.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

The Exclusives Warrioress ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# The Exclusives Warrioress , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג The Exclusives Warrioress ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Boadicea the Victorious מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: מזרחי
Mugler Eau de Star Yves Rocher Neonatura Cocoon L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Boucheron Initial Perle de Soleil Bijan DNA for Men Montale Aoud Ambre Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Jardin de France Angelique Nez a Nez Vanithe Tesori d`Oriente Mirra

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: