המעצבים » C » מושק פרחוני ועצי « קבוצות

Coco Noir Chanel לנשים

Coco Noir Chanel לנשים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 3
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי את זה: 3

הסכמים עיקריים
balsamic
הדר
aromatic
תבליני חמים
פצ'ולי
קטעי וידאו
Coco Noir Chanel לנשים 
  קטעי וידאו
תמונות
Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות

על ידיCoco Noir Chanelהוא מושק פרחוני ועצי נחוח לנשים . Coco Noir הושק ב- 2012. Coco Noir נעשה על ידיJacques Polge ו Christopher Sheldrake. תמציות הפסגה הן אשכולית ו ברגמוט; תמציות הביניים הן יסמין, ורד, נרקיסוס ו גרניום; תמציות הבסיס הן שעועית טונקה, פצ'ולי, אלגום, וניל, מושק לבן ו אוליבנום.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 3 votes.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
אשכולית ברגמוט

ביניים תמציות
יסמין ורד נרקיסוס גרניום

בסיס תמציות
שעועית טונקה פצ'ולי אלגום וניל מושק לבן אוליבנום

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 1
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 1
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Coco Noir by Chanel.

הבושם הזה מזכיר לי  

Coco Noir ביקורות הניחוחות

Ahava247
Ahava247

קוקו יואר, איך אני אוהב אותך? תן לי לספור את הדרכים! אני מבין איך זה יכול להיות מלכה מחוץ לשים כמה כשהיא מאוד בלסמי, כמעט מתנדנד בצד של מרייר עם איכויות הקטורת חריפות, החמות לה. היא galbanum, פצ'ולי, חובטת לבונה כבדה שהוא במקרה להתיך אינטימי עם כימית עורי. התוצאה היא ריח סקסי, סירנה עם הכי הרבה המדהים, רך, אבק, פצ'ולי-וניל לייבש למטה. למרות קוקו Mad נשאר מועדפים אישיים למטה היבש שלה נראה screechy ובלתי גמור על ידי השוואה. כמו בכל יואר הניחוחות שאנל הוא מעורבב היטב עם sillage phénoménale לבין תוחלת חיים של למעלה מ 12 שעות על העור שלי. נכון, מיץ היקר הזה אינו מתאים לכולם. למי יכול להעריך את היופי ארומטיים שלה, לאורך תקופה ארוכה עלולים הוא שלטונו!

Apr
13
2016
keti97
keti97

ריח שמאד אהבתי בזמן האחרון, קיבלתי את הבושם מחברה שלא יכלה לסבול את הריח אחרי הלידה. לטעמי זהו ריח של תשוקה ויופי. הבושם מאד עמיד ומשאיר שובל של ריח למשך כל היום.
עם הבושם הזה מיד אני רוצה למרוח אודם אדום, ללבוש שמלה ולצאת להינות, הבושם גורם לך להרגיש סקסית.
הריח של האלגום מאד דומיננטי בבושם הנ"ל. מאד אוהבת ומשתמשת בו בעיקר ליציאות.

Mar
11
2016
גייל
גייל

היתה לי ההזדמנות לדגום משאנל נויר וזה נפלא , אבל זה כלל לא מריח כמו Coco Mademoiselle . אולי הוורד זה מה שעושה את ההבדל . למעשה , אני חושב שזה מריח יותר כמו Chanel Coco מאשר Coco Mademoiselle . זה כמו הבת דודה היפה של CM ואחותו הקטנה של של קוקו שאנל המתוחכם . ניחוח זה הוא בלתי רגיל . לכל קוקו יש יופי ייחודי משלו למרות שהם שייכים לאותה המשפחה . הם יפים , אבל שונים . את/ה יכול/ה להבדיל ביניהם למרות שהם חולקים מספר קווי דמיון . כל שנאמר , על העור שלי – האריכות הוא אולי רק 2-3 שעות . זה יקר ושומר על תחמיץ סגור כמו שמותרות שקטה צריכה.

Aug
03
2014

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Chanel Coco Noir ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Coco Noir , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Coco Noir ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Chanel מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה מושק פרחוני ועצי
Versace Versace Woman Naomi Campbell Winter Kiss Police Eyes For You S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Lacoste Femme de Lacoste Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Cristiano Fissore Cashmere for Women Bruno Acampora Musc Ulric de Varens Mini Musk Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Rasasi Blue Lady Morris Occhi Verdi Batik

מותגים ובשמים פופולריים: