המעצבים » C » הדר « קבוצות ריח

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
הדרי
ארומטי
עצי
ירוק
מרענן

Cruise Collection Escale a Parati של חברת Christian Dior הוא בושם הדר לנשים וגברים (ניטרלי). Cruise Collection Escale a Parati הושק בשנת 2012. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם הדגן פטי, לימון ו תפוז מר; תווי האמצע הם רווזווד פליסנדר, קינמון, מנטה ו פירות יער אדומים; תווי הבסיס הם שעועית טונקה ו תמציות עץ.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
הדגן פטי לימון תפוז מר

ביניים מרכיבים
רווזווד פליסנדר קינמון מנטה פירות יער אדומים

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה תמציות עץ

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Cruise Collection Escale a Parati by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Cruise Collection Escale a Parati ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Cruise Collection Escale a Parati ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Cruise Collection Escale a Parati , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Cruise Collection Escale a Parati ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת הדר
Creed Virgin Island Water Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Bill Blass Couture 7 Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Floris Cefiro Krigler Relaxing Verbena Bronnley Lemon & Neroli M. Micallef Pomelos Oriflame Aromabliss Awakening Bond No 9 Texas Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh Niven Morgan Blue Scent

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: