המעצבים » C » ארומטי « קבוצות ריח

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ירוק
תבליני חמים
אוורירי
פרחוני לבן
עצי
תמונות
Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים 
  תמונות Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים 
  תמונות

Cruise Collection Escale a Pondichery של חברת Christian Dior הוא בושם ארומטי לנשים . Cruise Collection Escale a Pondichery הושק בשנת 2009. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם תה, יסמין, אלגום ו הל.

תווי הניחוח

תה יסמין אלגום הל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Cruise Collection Escale a Pondichery ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Cruise Collection Escale a Pondichery , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Cruise Collection Escale a Pondichery ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת ארומטי
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Paris Hilton Heir Parfums DelRae Eau Illuminee Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Mary Kay MK High Intensity Jardin de France Naturelle Elizabeth Arden Green Tea Exotic Hermes Eau de Gentiane Blanche Roger & Gallet L`Homme Gendarme 7 Sinful Scents Greed Yves Rocher Samarkande

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: