המעצבים » C » ארומטי « קבוצות ריח

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ירוק
תבליני חמים
אוורירי
פרחוני לבן
עצי
תמונות
Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים 
  תמונות Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior לנשים 
  תמונות

הבושם Cruise Collection Escale a Pondichery של חברת Christian Dior הוא ניחוח ארומטי לנשים . Cruise Collection Escale a Pondichery הושק בשנת 2009. ופותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם תה, יסמין, אלגום ו הל.

תווי הניחוח

תה יסמין אלגום הל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Cruise Collection Escale a Pondichery ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Cruise Collection Escale a Pondichery , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Cruise Collection Escale a Pondichery ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: ארומטי
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Diptyque L'Eau de L'Eau Gap G7 Mixed Playboy Playboy Malibu Roger & Gallet L`Homme Le Jardin Retrouve Verveine d`Été Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Caswell Massey Michelsen's Bay Rum D.S. & Durga Burning Barbershop L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: