המעצבים » C » פרחוני המזרח « קבוצות ריח

Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior לנשים

Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 1

תכונות עיקריות
פרחוני לבן
וניל
הדרי
ארומטי
מתוק
תמונות
Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior לנשים 
  תמונות Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior לנשים 
  תמונות

הבושם Dior Addict Eau de Parfum (2014) של חברת Christian Dior הוא ניחוח פרחוני המזרח לנשים . הניחוח חדש. Dior Addict Eau de Parfum (2014) הושק בשנת 2014. ופותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם עלה המנדרינה ו פריחת התפוז; תו האמצע הוא יסמין סמבאק; תו הבסיס הוא וניל בורבון.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
עלה המנדרינה פריחת התפוז

ביניים מרכיבים
יסמין סמבאק

בסיס מרכיבים
וניל בורבון

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Dior Addict Eau de Parfum (2014) by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Dior Addict Eau de Parfum (2014) ביקורות

keti97
keti97

את הבושם הזה אהבתי יותר משני האחים שלו, הוא פרחוני יותר ומכיל וניל במידה הנכונה, מכיל קינמון שאני מאד אוהבת, הריח מחזיק מעולה עד היום למחרת ונותן לך להרגיש את עצמך אשה יוקרתית של דיור.

Mar
12
2016

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Dior Addict Eau de Parfum (2014) , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Dior Addict Eau de Parfum (2014) ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני המזרח
Givenchy Ange ou Demon Calvin Klein CK IN2U for Her Guerlain Angélique Noire Alviero Martini Geo Donna Montale Oriental Flowers La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Corday Toujours Moi Ulric de Varens So Varens Amouage Amouage Lyric Woman Benefit So Hooked on Carmella Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Lush Twilight

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: