המעצבים » C » עצי ארומטי « קבוצות

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 2
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי את זה: 3

הסכמים עיקריים
הדר
תבליני טרי
עצי
אבקתי
פרחוני
קטעי וידאו
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  קטעי וידאו
תמונות
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  תמונות Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  תמונות Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  תמונות

על ידיDior Homme Sport 2012 Christian Diorהוא עצי ארומטי נחוח לגברים. Dior Homme Sport 2012 הושק ב- 2012. ה"אף" של ניחוח זה הוא Francois Demachy. תמציות הפסגה הן לימון ו פרח הזנגביל; תמצית הביניים היא איריס; תמציות הבסיס הן תמצית ירוקה ו ארז.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
לימון פרח הזנגביל

ביניים תמציות
איריס

בסיס תמציות
תמצית ירוקה ארז

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 1
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 1
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי  

Dior Homme Sport 2012 ביקורות הניחוחות

D Men
D Men

- תיקון -
בביקורת הראשונה שלי על הבושם הזה כתבתי שיש לו ביצועים גרועים. מאז אני משתמש בו לפחות 2-3 פעמים בשבוע במשך כחודשיים ואני מגלה דברים חדשים עליו. אז יש מספר תיקונים שאני חייב לכתוב.

קודם כל, יש לבושם הזה ביצועים טובים מאוד: אריכות ימים – 10-12 שעות (לא צוחק), תחמיץ טוב עד ממוצע במשך כ-4-5 שעות (מעולה לבושם קיצי). ומאיפה מגיע השינוי הזה בביצועים?
לא בטוח מאיזו סיבה קיבלתי את השינוי הזה בתחמיץ, אבל אולי בגלל שהוא די חזק בהתחלה ואחרי כ-10-15 דקות הוא נחלש קצת. נחלש קצת, כלומר הופך לממוצע.

בפתיחה מקבלים הרבה לימון וקצת ג'ינג'ר. כעבור מספר דקות מצטרף אליהם האיריס המפורסם של דיור. בהרכב הזה הוא ממשיך מספר שעות. ואז... לפני זה הייתי מאבד אותו כאן והייתי חושב שזהו זה. אבל לא... יש לו דריי דאון עצי (עצי מאוד). בשלב הזה אני מקבל רק תו אחד – ארז. הוא מתחיל אחרי כ-5 שעות וממשיך עוד שעות בצורה הזאת. העוצמה שלו היא מתחת לממוצע, אבל אפשר להרגיש אותו פה ושם.
בהרבה בשמים השלב האחרון (דריי דאון) הוא היפה ביותר. לא בבושם הזה. ארז, ארז ושוב ארז, ורק ארז... למה לא הוסיפו עוד משהו שיהיה מעניין יותר? אולי קצת וניל? זה היה יכול להיות בושם מושלם אם לא הדריי דאון המשעמם הזה. חבל מאוד... חוץ מזה הכל בסדר.

אני חושב ש-Dior Homme Sport 2012 טוב יותר מהגרסה של 2008 כמעט בכל קטגוריה. הוא אלגנטי יותר, נקי יותר ומרענן. וגם יש לו ביצועים טובים יותר.

Dior Homme Sport 2012 - בושם ששווה מאוד לבדוק ולנסות.

Jul
16
2013
D Men
D Men

בושם שיש לו ריח מצוין ואין כמעט ביצועים. וזה ממש חבל. יש לו אריכות ימים טובה יחסית לבושם קיצי - 5-6 שעות, אבל כבר כעבור כ-20 דקות אחרי ששמים אותו יש להצמיד את האף קרוב לעור על מנת להרגיש אותו.

Dior Homme Sport 2012 דומה מאוד ל-Dior Homme Sport 2008, אבל הוא פחות עשיר ופחות מתוחכם, מרענן יותר (קיצי יותר) ויותר ספורטיבי ודינמי. אם בגרסה של 2008 היה זה הג'ינג'ר השחקן הדומיננטי, בבושם הזה התפקיד הזה עובר ללימון ולאיריס. עדיין אפשר להרגיש את הג'ינג'ר (וזה טוב).
ל-Dior Homme sport 2012 אני נותן 9 מתוך 10.

May
14
2013

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Dior Homme Sport 2012 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Dior Homme Sport 2012 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Dior Homme Sport 2012 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה עצי ארומטי
Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Diptyque Virgilio Aveda Chakra 1 Motivation Liz Claiborne Mambo Mix for Men Replay Replay for Him Antica Farmacista Lustrous Fire Deborah Fisichella Borsalino Cologne Intense La Perla Grigioperla Essence Ministry Of Sound Nightlife for Him

מותגים ובשמים פופולריים: