המעצבים » C » הדר « קבוצות ריח

Eau Fraiche Christian Dior לנשים

Eau Fraiche Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
הדרי
עצי
אדמתי
מתוק
בלסמי

Eau Fraiche של חברת Christian Dior הוא בושם הדר לנשים . Eau Fraiche הושק בשנת 1953. ניחוח זה פותח ע"י Edmond Roudnitska. התווים העליונים הם מנדרינה תפוז ו לימון; תו האמצע הוא רווזווד פליסנדר; תווי הבסיס הם וניל ו אזוב אלון.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
מנדרינה תפוז לימון

ביניים מרכיבים
רווזווד פליסנדר

בסיס מרכיבים
וניל אזוב אלון

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Eau Fraiche by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Eau Fraiche ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Eau Fraiche ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Eau Fraiche , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Eau Fraiche ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת הדר
JoAnne Bassett Sparkling Citrus Caron Eaux de Caron Fraiche Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Le Prince Jardinier Citrus Allegro Van Gils Between Sheets Estée Lauder Alliage Sport Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Royall Fragrances Royall Lyme Bond No 9 Texas Bronnley Lemon & Neroli

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: