המעצבים » C » וניל מזרחי « קבוצות ריח

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 1
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 1 היה לי: 1

תכונות עיקריות
מתוק
וניל
תבליני רך
שקדי
פרחוני לבן
תמונות
Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות

Hypnotic Poison Eau de Parfum של חברת Christian Dior הוא בושם וניל מזרחי לנשים . זהו ניחוח חדש. Hypnotic Poison Eau de Parfum הושק בשנת 2014. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם שוש ו שקד; תווי האמצע הם יסמין סמבאק ו פריחת התפוז; תווי הבסיס הם שעועית טונקה ו וניל.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
שוש שקד

ביניים מרכיבים
יסמין סמבאק פריחת התפוז

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Hypnotic Poison Eau de Parfum ביקורות

Ahava247
Ahava247

אני ממש אוהב את זה. זה ההתגלמות של הווניל היפיפה מהממת שאני אוהב כל כך הרבה על הרעל המקורי EDT ההיפנוטי, ללא הערות זרע קימל חזקות שמזכירות יש כמה מבני משפחה בביתי של מי פה ליסטרין הפיקנטי. שלה עמוק ועשיר יותר מאשר הניסוח הנוכחי EDT. הסכם בירה שחורה חזקה מתמזג עם שוש הכבד וערימות של וניל קטיפתי. התוצאה היא פצצת וניל מעושנת עם שרות פנומנלי ואריכות ימים. זה נמשך גם מעל 15 שעות על עורי ועל בגדים יחד. מיץ זה עדיף בהרבה על זה של EDT הנוכחי. בהחלט שמים בבקבוק!
❧❧❧❧❧❧

I absolutely adore this. It's the epitome of the stunningly beautiful vanilla that I love so much about the original edt Hypnotic Poison, sans the strong caraway seed note that reminds a certain family member in my household of spicy Listerine mouthwash. Its deeper and richer than the current edt formulation. A stronger root beer accord melds with heavy licorice and heaps of creamy vanilla. The result is a smoky vanilla bomb with phenomenal sillage and longevity. It lasts well over 15 hours on my skin and longer on clothing. This juice is far superior to that of the current edt. Absolutely heaven in a bottle!

Apr
13
2016

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Hypnotic Poison Eau de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Hypnotic Poison Eau de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת וניל מזרחי
Thierry Mugler Innocent Secret Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Deborah Be Gourmand - Bon Bon Celine Fever Annick Goutal Vanille Exquise Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Tonatto Profumi Dama Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Esteban Baume Tolu

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: