המעצבים » C » וניל מזרחי « קבוצות

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 1
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי את זה: 1 היה לי את זה : 1

הסכמים עיקריים
מתוק
וניל
תבליני רך
שקד
פרחוני לבן
תמונות
Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות

על ידיHypnotic Poison Eau de Parfum Christian Diorהוא וניל מזרחי נחוח לנשים . זהו ניחוח חדש. Hypnotic Poison Eau de Parfum הושק ב- 2014. ה"אף" של ניחוח זה הוא Francois Demachy. תמציות הפסגה הן שוש ו שקד; תמציות הביניים הן יסמין סמבאק ו פריחת התפוז; תמציות הבסיס הן שעועית טונקה ו וניל.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
שוש שקד

ביניים תמציות
יסמין סמבאק פריחת התפוז

בסיס תמציות
שעועית טונקה וניל

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי  

Hypnotic Poison Eau de Parfum ביקורות הניחוחות

Ahava247
Ahava247

אני ממש אוהב את זה. זה ההתגלמות של הווניל היפיפה מהממת שאני אוהב כל כך הרבה על הרעל המקורי EDT ההיפנוטי, ללא הערות זרע קימל חזקות שמזכירות יש כמה מבני משפחה בביתי של מי פה ליסטרין הפיקנטי. שלה עמוק ועשיר יותר מאשר הניסוח הנוכחי EDT. הסכם בירה שחורה חזקה מתמזג עם שוש הכבד וערימות של וניל קטיפתי. התוצאה היא פצצת וניל מעושנת עם שרות פנומנלי ואריכות ימים. זה נמשך גם מעל 15 שעות על עורי ועל בגדים יחד. מיץ זה עדיף בהרבה על זה של EDT הנוכחי. בהחלט שמים בבקבוק!
❧❧❧❧❧❧

I absolutely adore this. It's the epitome of the stunningly beautiful vanilla that I love so much about the original edt Hypnotic Poison, sans the strong caraway seed note that reminds a certain family member in my household of spicy Listerine mouthwash. Its deeper and richer than the current edt formulation. A stronger root beer accord melds with heavy licorice and heaps of creamy vanilla. The result is a smoky vanilla bomb with phenomenal sillage and longevity. It lasts well over 15 hours on my skin and longer on clothing. This juice is far superior to that of the current edt. Absolutely heaven in a bottle!

Apr
13
2016

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Hypnotic Poison Eau de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Hypnotic Poison Eau de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה וניל מזרחי
Davidoff Good Life Lancome Hypnose Eau Legere Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Montale Boise Vanille Reminiscence Si Do Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Demeter Fragrance Angel Food Ulric de Varens Mini Sexy Ulric de Varens Mini Pink Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Faberlic Chocolate Story

מותגים ובשמים פופולריים: