המעצבים » C » וניל מזרחי « קבוצות

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים
Sponsored
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
וניל
פרחוני לבן
ורד
מתוק
אבקתי

על ידיHypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Diorהוא וניל מזרחי נחוח לנשים . Hypnotic Poison Extrait de Parfum נוסד ב- 2000' s. Hypnotic Poison Extrait de Parfum נעשה על ידיAnnick Menardo ו Francois Demachy. תמציות הפסגה הן יסמין ו פרח התפוז האפריקני; תמצית הביניים היא ורד; תמצית הבסיס היא וניל.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
יסמין פרח התפוז האפריקני

ביניים תמציות
ורד

בסיס תמציות
וניל

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Hypnotic Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי  

Hypnotic Poison Extrait de Parfum ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Hypnotic Poison Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Hypnotic Poison Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה וניל מזרחי
Chanel Allure eau de parfum Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Grassroots World Of Your Own Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Coty Vanilla Fields Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Victoria`s Secret Amber Romance Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Hilde Soliani Vani Chic Hilde Soliani Vani Choc Intelligent Nutrients Seductive Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver

מותגים ובשמים פופולריים: