המעצבים » C » פרחונים פירותים « קבוצות ריח

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior לנשים

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פרחוני
מושק
מרענן
מתוק
פרחוני לבן

L'or J'adore The Absolute Perfume של חברת Christian Dior הוא בושם פרחונים פירותים לנשים . L'or J'adore The Absolute Perfume הושק בשנת 2007. התווים העליונים הם אפונה ריחנית ו אדמוני; תווי האמצע הם סיגלית, ציאמפאקה ו מגנוליה; תו הבסיס הוא מושק.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
אפונה ריחנית אדמוני

ביניים מרכיבים
סיגלית ציאמפאקה מגנוליה

בסיס מרכיבים
מושק

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about L'or J'adore The Absolute Perfume by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

L'or J'adore The Absolute Perfume ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# L'or J'adore The Absolute Perfume , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג L'or J'adore The Absolute Perfume ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת פרחונים פירותים
Puma Puma Create Lotto Lotto Woman Liz Claiborne Curve Crush Esprit Connect for Her Joop! Joop! Homme Chill Out The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil The Body Shop Strawberry Perfume Oil Gap Velvet Bloom No.695 Mistral Wild Blackberry Sarantis B.U. Sexy Rothenstein Deja Vu Francesco Smalto Fullchoke for Women

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: