המעצבים » C » פרחונים פירותים « קבוצות ריח

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior לנשים

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פרחוני
מרענן
מושק
מתוק
פרחוני לבן

הבושם L'or J'adore The Absolute Perfume של חברת Christian Dior הוא ניחוח פרחונים פירותים לנשים . L'or J'adore The Absolute Perfume הושק בשנת 2007. התווים העליונים הם אפונה ריחנית ו אדמוני; תווי האמצע הם סיגלית, ציאמפאקה ו מגנוליה; תו הבסיס הוא מושק.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
אפונה ריחנית אדמוני

ביניים מרכיבים
סיגלית ציאמפאקה מגנוליה

בסיס מרכיבים
מושק

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about L'or J'adore The Absolute Perfume by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

L'or J'adore The Absolute Perfume ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# L'or J'adore The Absolute Perfume , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג L'or J'adore The Absolute Perfume ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחונים פירותים
Cacharel Promesse Donna Karan DKNY Red Delicious Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Fragonard Belle de Soleil Bath and Body Works Midnight Pomegranate Bath and Body Works Tropical Passionfruit Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Calypso Christiane Celle Bellini Acorelle Amande de Ble LR Beauty Queen Jeanne Arthes Boum

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: