המעצבים » C » הדר ארומטי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
הדרי
מרענן
מושק
פרחוני לבן
תבליני טרי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)
  תמונות

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale של חברת Christian Dior הוא בושם הדר ארומטי לנשים וגברים (ניטרלי). La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale הושק בשנת 2010. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם הדרים, נרולי ו מושק.

תווי הניחוח

הדרים נרולי מושק

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת הדר ארומטי
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Azzaro Chrome Demeter Fragrance Christmas Tree Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Cattier Eau du Verger Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Miller Harris Le Petit Grain Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Floris Special 127 Tonino Lamborghini Overall pour Homme Czech & Speake Citrus Paradisi April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: