המעצבים » C » הדר ארומטי « קבוצות

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (יוניסקס)

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (יוניסקס)
Sponsored
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
הדר
fresh
מושקי
פרחוני לבן
תבליני טרי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (יוניסקס)
  תמונות

על ידיLa Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Diorהוא הדר ארומטי נחוח לנשים וגברים (יוניסקס). La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale הושק ב- 2010. ה"אף" של ניחוח זה הוא Francois Demachy. תכונות הניחוח הדרים, נרולי ו מושק.

תמציות ניחוחות

הדרים נרולי מושק

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי  

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה הדר ארומטי
Montale Aromatic Lime Lalique Louxor de Lalique L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Etienne Aigner Aigner Black Masaki Matsushima mat; Orange Atelier Flou Eau d`Aviateur Tallulah Jane 333 JoAnne Bassett Reveiller Odin 02 Owari Erbario Toscana Agrumato di Costa

מותגים ובשמים פופולריים: