המעצבים » C » ארומטי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior לנשים

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ארומטי
עצי
תבליני טרי
הדרי
צמחי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior לנשים 
  תמונות

הבושם La Collection Couturier Parfumeur Granville של חברת Christian Dior הוא ניחוח ארומטי לנשים . La Collection Couturier Parfumeur Granville הושק בשנת 2010. ופותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם לימון, רוזמרין ו קורנית; תווי האמצע הם עץ אורן ו ויד הירוק של דייר; תווי הבסיס הם פלפל, אלגום ו תמציות עץ.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
לימון רוזמרין קורנית

ביניים מרכיבים
 עץ אורן ויד הירוק של דייר

בסיס מרכיבים
פלפל אלגום תמציות עץ

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Granville by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Granville ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Granville , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Granville ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: ארומטי
Perry Ellis 360° for Men Parfums DelRae Eau Illuminee Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Gap Gap Blue No.655 For Him Paul Sebastian PS Fine Cologne Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Chloe Eau de Fleurs Lavande Demeter Fragrance Ginseng Root Caswell Massey English Lavander Michel Germain Tattoo Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: