המעצבים » C » ארומטי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior לנשים

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior לנשים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ארומטי
עצי
תבליני טרי
הדרי
צמחי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior לנשים 
  תמונות

La Collection Couturier Parfumeur Granville של חברת Christian Dior הוא בושם ארומטי לנשים . La Collection Couturier Parfumeur Granville הושק בשנת 2010. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם לימון, רוזמרין ו קורנית; תווי האמצע הם עץ אורן ו ויד הירוק של דייר; תווי הבסיס הם פלפל, אלגום ו תמציות עץ.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
לימון רוזמרין קורנית

ביניים מרכיבים
 עץ אורן ויד הירוק של דייר

בסיס מרכיבים
פלפל אלגום תמציות עץ

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Granville by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Granville ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Granville , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Granville ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת ארומטי
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) The Body Shop White Musk For Men Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Michael Jordan 23 Lanvin L`Homme Sport Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Truefitt & Hill 1805 Skeem Tea Leaf Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel Florascent Aqua Aromatica Lavande

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: