המעצבים » C » פרחוני « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פרחוני
פרחוני לבן
ורד
פרחוני צהוב
וניל
אבקתי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים 
  תמונות

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 של חברת Christian Dior הוא בושם פרחוני לנשים . La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 הושק בשנת 2010. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם איריס, יסמין, ילאנג-ילאנג, טוברוז , בנזואין, וניל, ורד ו אדמוני.

תווי הניחוח

איריס יסמין ילאנג-ילאנג טוברוז בנזואין וניל ורד אדמוני

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת פרחוני
Carolina Herrera Chic Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Fresh Pink Jasmine Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Prada No5 Narciso Guerlain Meteorites Rodier Eau Legere Le Labo Fleur d`Oranger 27 Oriflame City Jungle M. Asam Blue Dreams Norma Kamali Jazmin Yardley English Rose

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: