המעצבים » C » פרחוני « קבוצות

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים
Sponsored
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
פרחוני
פרחוני לבן
ורד
וניל
אבקתי
פרחוני צהוב
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים 
  תמונות

על ידיLa Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Diorהוא פרחוני נחוח לנשים . La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 הושק ב- 2010. ה"אף" של ניחוח זה הוא Francois Demachy. תכונות הניחוח איריס, יסמין, ילאנג-ילאנג, טוברוז , בנזואין, וניל, ורד ו אדמוני.

תמציות ניחוחות

איריס יסמין ילאנג-ילאנג טוברוז בנזואין וניל ורד אדמוני

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי  

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה פרחוני
Carolina Herrera Chic Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Fresh Pink Jasmine Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Prada No5 Narciso Guerlain Meteorites Rodier Eau Legere Le Labo Fleur d`Oranger 27 Oriflame City Jungle M. Asam Blue Dreams Norma Kamali Jazmin Yardley English Rose

מותגים ובשמים פופולריים: