המעצבים » C » פרחוני « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פרחוני
פרחוני לבן
ורד
וניל
אבקתי
פרחוני צהוב
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים 
  תמונות

הבושם La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 של חברת Christian Dior הוא ניחוח פרחוני לנשים . La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 הושק בשנת 2010. ופותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם איריס, יסמין, ילאנג-ילאנג, טוברוז , בנזואין, וניל, ורד ו אדמוני.

תווי הניחוח

איריס יסמין ילאנג-ילאנג טוברוז בנזואין וניל ורד אדמוני

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני
Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Tommy Hilfiger Dreaming Frederic Malle Lys Mediterranee Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Carolina Herrera Flore Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Melange Perfume Roll-On Perfume No. 5 Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Romane Vida Tiger Lily L`Occitane en Provence Fleur Cherie

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: