המעצבים » C » עצי מזרחי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פצ'ולי
עצי
תבליני חמים
בלסמי
הדרי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים
  תמונות

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial של חברת Christian Dior הוא בושם עצי מזרחי לגברים. La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial הושק בשנת 2011. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם מנדרינה סיציליאנית, ברגמוט קלבריה , עלה פצ'ולי אינדונזי, גד, ארז ו אלגום.

תווי הניחוח

מנדרינה סיציליאנית ברגמוט קלבריה  עלה פצ'ולי אינדונזי גד ארז אלגום

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי מזרחי
Lanvin Arpege Pour Homme Bvlgari Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Chopard Chopard pour Homme Caron Yatagan Karl Lagerfeld Kapsule Woody L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Manuel Canovas Ballade Verte Serge Lutens Feminite du Bois D.S. & Durga Smoked Amber Dorin Un Air d’Arabie Amber

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: