המעצבים » C » עצי מזרחי « קבוצות

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
פצ'ולי
עצי
תבליני חמים
הדר
balsamic
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים
  תמונות

על ידיLa Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Diorהוא עצי מזרחי נחוח לגברים. La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial הושק ב- 2011. ה"אף" של ניחוח זה הוא Francois Demachy. תכונות הניחוח מנדרינה סיציליאנית, ברגמוט קלבריה , עלה פצ'ולי אינדונזי, גד, ארז ו אלגום.

תמציות ניחוחות

מנדרינה סיציליאנית ברגמוט קלבריה  עלה פצ'ולי אינדונזי גד ארז אלגום

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי  

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה עצי מזרחי
Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Cedre Reminiscence 2000 Ans d'Amour Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Keiko Mecheri Patchoulissime Jacomo Jacomo de Jacomo Clive Christian No. 1 Sonia Rykiel Le Parfum ID Parfums Le Temps de Reines Parfumerie Generale Bois Blond Mistral Balinese Vanilla Creed Santal Imperial

מותגים ובשמים פופולריים: