המעצבים » C » עצי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior לגברים

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior לגברים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
עצי
ארומטי
ירוק
אדמתי
קפה
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior לגברים
  תמונות

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver של חברת Christian Dior הוא בושם עצי לגברים. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver הושק בשנת 2010. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם עשב אינדיאני ו קפה.

תווי הניחוח

עשב אינדיאני קפה

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Vetiver , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Vetiver ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי
Aramis Aramis Ice Armand Basi Basi Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Cartier Déclaration Edition Limitée Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Ajmal Vice Zara Vetiver Profumum Roma Alba Jalaine Vetiver

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: