המעצבים » C » עצי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior לגברים

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior לגברים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
עצי
ארומטי
ירוק
אדמתי
קפה
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior לגברים
  תמונות

הבושם La Collection Couturier Parfumeur Vetiver של חברת Christian Dior הוא ניחוח עצי לגברים. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver הושק בשנת 2010. ופותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם עשב אינדיאני ו קפה.

תווי הניחוח

עשב אינדיאני קפה

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Vetiver , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Vetiver ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי
Aramis Aramis Bermuda Tonic Max Deville Camera On Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Versace Green Jeans Jacques Bogart Bogart CityTower Lorenzo Villoresi Vetiver Raphael Replique Le Labo Vanille 44 Paris Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Caron L`Anarchiste Arno Sorel Shaman Platinum Teufels Kuche Patchouly

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: