המעצבים » C » קפריסין « קבוצות ריח

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior לנשים

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior לנשים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
עור
פצ'ולי
פרחוני לבן
הדרי
חייתי
תמונות
Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior לנשים 
  תמונות

Les Creations de Monsieur Dior Diorling של חברת Christian Dior הוא בושם קפריסין לנשים . Les Creations de Monsieur Dior Diorling הושק בשנת 2012. ניחוח זה פותח ע"י Francois Demachy. התו העליון הוא ברגמוט; תו האמצע הוא יסמין; תווי הבסיס הם פצ'ולי ו עור.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ברגמוט

ביניים מרכיבים
יסמין

בסיס מרכיבים
פצ'ולי עור

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorling by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Les Creations de Monsieur Dior Diorling ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Les Creations de Monsieur Dior Diorling , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Les Creations de Monsieur Dior Diorling ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת קפריסין
Comme des Garcons Comme des Garcons Chanel Pour Monsieur Tom Ford Noir de Noir Tom Ford Moss Breches Revlon Flair Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Creed Green Valley Gres Air de Cabochard Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Le Jardin Retrouve Pour Homme Brooksfield Brooksfield Men

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: