המעצבים » C » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
בלסמי
פצ'ולי
ענבר
ורד
וניל
ארומטי
תמונות
Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות

הבושם Midnight Poison Extrait de Parfum של חברת Christian Dior הוא ניחוח עצי מזרחי לנשים . Midnight Poison Extrait de Parfum הושק בשנת 2007. Midnight Poison Extrait de Parfum פותח ע"י Jacques Cavallier, Olivier Cresp ו Francois Demachy. התו העליון הוא ורד; תו האמצע הוא פצ'ולי; תווי הבסיס הם לאבורנום צרפתי, שעועית טונקה ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ורד

ביניים מרכיבים
פצ'ולי

בסיס מרכיבים
לאבורנום צרפתי שעועית טונקה וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Midnight Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Midnight Poison Extrait de Parfum ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Midnight Poison Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Midnight Poison Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Midnight Poison Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי מזרחי
Valentino V pour Homme Ted Lapidus Fou D`Elle Givenchy Pi Leather Jacket Montale Vetiver Des Sables Lorenzo Villoresi Patchouli Molinard Les Orientaux: Patchouli Nez a Nez Marron Chic Soivohle Oudh Lacquer CB I Hate Perfume Fire From Heaven Odin 01 Sunda Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Creed Spice and Wood

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: