המעצבים » C » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים

Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
בלסמי
פצ'ולי
ורד
ענבר
ארומטי
תבליני חמים
תמונות
Midnight Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים 
  תמונות

Midnight Poison Extrait de Parfum של חברת Christian Dior הוא בושם עצי מזרחי לנשים . Midnight Poison Extrait de Parfum הושק בשנת 2007. Midnight Poison Extrait de Parfum פותח ע"י Jacques Cavallier, Olivier Cresp ו Francois Demachy. התו העליון הוא ורד; תו האמצע הוא פצ'ולי; תווי הבסיס הם לאבורנום צרפתי, שעועית טונקה ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ורד

ביניים מרכיבים
פצ'ולי

בסיס מרכיבים
לאבורנום צרפתי שעועית טונקה וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Midnight Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Midnight Poison Extrait de Parfum ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Midnight Poison Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Midnight Poison Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Midnight Poison Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי מזרחי
Calvin Klein Euphoria Men Intense Montale Vetiver Des Sables Rene Lezard Identite for Men Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Gap White Amber No.541 Lorenzo Villoresi Patchouli Honore des Pres Chaman`s Party Serge Lutens Borneo 1834 Lulu Guinness Cast A Spell Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang M. Micallef Patchouli Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: