המעצבים » C » פרחוני קפריסין « קבוצות ריח

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior לנשים

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פרחוני לבן
פצ'ולי
הדרי
טוברוז
תבליני חמים

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum של חברת Christian Dior הוא בושם פרחוני קפריסין לנשים . Miss Dior Cherie Extrait de Parfum הושק בשנת 2005. ניחוח זה פותח ע"י Christine Nagel. התו העליון הוא מנדרינה תפוז; תווי האמצע הם יסמין ו טוברוז; תו הבסיס הוא פצ'ולי.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
מנדרינה תפוז

ביניים מרכיבים
יסמין טוברוז

בסיס מרכיבים
פצ'ולי

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Miss Dior Cherie Extrait de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Miss Dior Cherie Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Miss Dior Cherie Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת פרחוני קפריסין
Fendi Fendi La Perla J'Aime Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Celine Magic Leonard Tamango Germaine Monteil Royal Secret Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Roberta di Camerino L`Uomo R Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Arno Sorel Mitsy Soivohle Love Speaks Primeval

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: