המעצבים » C » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons לנשים וגברים (ניטרלי)

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
תבליני חמים
בלסמי
עצי
מעושן
תבליני טרי
קינמון
תמונות
Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons לנשים וגברים (ניטרלי)
  תמונות

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer של חברת Comme des Garcons הוא בושם עצי מזרחי לנשים וגברים (ניטרלי). Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer הושק בשנת 2002. ניחוח זה פותח ע"י Evelyne Boulanger. מרכיביו הם ענבר, קינמון, בנזואין, פלפל, קליפה הובנה, עץ גואיאק, קטורת, הל, פימנטו ו פירות יער אדומים.

תווי הניחוח

ענבר קינמון בנזואין פלפל קליפה הובנה עץ גואיאק קטורת הל פימנטו פירות יער אדומים

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Comme des Garcons מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי מזרחי
Balenciaga Cristobal pour Homme Issey Miyake Le Feu d'Issey Van Cleef & Arpels Birmane Byblos Blu Men Cool Alfred Dunhill Dunhill Pursuit The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Parfumerie Generale Bois Blond Byredo Bal d'Afrique M. Micallef Patchouli Bvlgari Bvlgari Man Acqua Novara odo-res 79

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: