המעצבים » D E » « קבוצות

Eau de Froehliche Erik Kormann לנשים וגברים (יוניסקס)

Eau de Froehliche Erik Kormann לנשים וגברים (יוניסקס)
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
balsamic
תבליני חמים
מתוק
אבקתי
וניל
עצי

על ידיEau de Froehliche Erik Kormannהוא נחוח לנשים וגברים (יוניסקס). Eau de Froehliche הושק ב- 2010. Eau de Froehliche נעשה על ידיAlain Alchenberger, Erik Kormann ו Philip Kraft. תמציות הפסגה הן פטל ו הל; תמציות הביניים הן איריס, קטורת ו שעועית טונקה; תמציות הבסיס הן רווזווד פליסנדר, אפרסמון טולו, וניל ו פצ'ולי.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
פטל הל

ביניים תמציות
איריס קטורת שעועית טונקה

בסיס תמציות
רווזווד פליסנדר אפרסמון טולו וניל פצ'ולי

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Eau de Froehliche by Erik Kormann.

הבושם הזה מזכיר לי  

Eau de Froehliche ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Erik Kormann Eau de Froehliche ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Eau de Froehliche , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Eau de Froehliche ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Erik Kormann מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה
Yves Rocher Ode au Reve Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Rosario Flores Almas The Body Shop Zinzibar Profumi del Forte Forte + Forte DSH Perfumes Gelsomino (Jasmine: Italian Journey No. 5) Paolo Gigli Fuoco Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Neotantric Manic Love for Him Mona di Orio Chamarre S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Sorelle Fontana If Jeans for Women

מותגים ובשמים פופולריים: