המעצבים » F-H » פרחוני המזרח « קבוצות ריח

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Guerlain לנשים

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau  Guerlain לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 2
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 1 היה לי: 2

תכונות עיקריות
הדרי
פרחוני
אבקתי
תבליני טרי
ארומטי
וניל

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau של חברת Guerlain הוא בושם פרחוני המזרח לנשים . Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau הושק בשנת 2012. ניחוח זה פותח ע"י Thierry Wasser. התווים העליונים הם נרולי, ברגמוט, אשכולית ו תפוז; תווי האמצע הם איריס, יסמין, יקינתון, פרחי פריסיה, ורד ו שושנת העמקי; תווי הבסיס הם שעועית טונקה ו וניל.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
נרולי ברגמוט אשכולית תפוז

ביניים מרכיבים
איריס יסמין יקינתון פרחי פריסיה ורד שושנת העמקי

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau by Guerlain.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ביקורות

גייל
גייל

השלימאר הזה עדין יותר מאשר המקורי. הוא מתלבש היטב במזג אוויר קריר יותר ויש לו אריכות ימים טוב יותר על העור. אני אוהבת את זה.

Oct
20
2012

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Guerlain מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת פרחוני המזרח
Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Renato Balestra Via Sistina 67 Femme CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Aubusson Perlissima d`Aubusson DSH Perfumes Cielle Mexx Mexx Black for Her Escada Incredible Me Montana Parfum de Femme Stella McCartney Stella Velvet Carla Fracci Salome' Revlon Fire & Ice

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: