המעצבים » F-H » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain לנשים

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
תבליני חמים
עצי
ארומטי
וניל
הדרי
תמונות
Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain לנשים 
  תמונות

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York של חברת Guerlain הוא בושם עצי מזרחי לנשים . Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York הושק בשנת 2009. התו העליון הוא ברגמוט; תווי האמצע הם קינמון ו הל; תווי הבסיס הם ארז ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ברגמוט

ביניים מרכיבים
קינמון הל

בסיס מרכיבים
ארז וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Guerlain מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי מזרחי
Creed Himalaya Giorgio Armani Sensi Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Vivienne Westwood Let It Rock Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Rochas Absolu Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Guerlain Iris Ganache Sonia Rykiel Le Parfum June Jacobs Better Love Naturel Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret En Voyage Perfumes Makeda

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: