המעצבים » F-H » שרך מזרחי « קבוצות ריח

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes לנשים

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
בלסמי
הדרי
מתוק
עצי
קרמל

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector של חברת Hermes הוא בושם שרך מזרחי לנשים . זהו ניחוח חדש. Elixir des Merveilles Limited Edition Collector הושק בשנת 2014. ניחוח זה פותח ע"י Jean-Claude Ellena. מרכיביו הם פרו אפרסמון, וניל, ענבר, אלגום, שעועית טונקה, פצ'ולי, שרפים סיאמים, כרמל, עץ אלון, קטורת, תפוז ו ארז.

תווי הניחוח

פרו אפרסמון וניל ענבר אלגום שעועית טונקה פצ'ולי שרפים סיאמים כרמל  עץ אלון קטורת תפוז ארז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Elixir des Merveilles Limited Edition Collector , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Elixir des Merveilles Limited Edition Collector ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Hermes מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת שרך מזרחי
Guerlain Jicky Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Alviero Martini GeoBlack Man Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Accord Parfait Ambre & Lavande Mila Schön Mila Schön Lui Charriol Charriol Men Grossmith Phul - Nana Bugatti Pureblack Luciano Soprani Luciano Soprani En Voyage Perfumes Poete de Carmel CnR Create Capricorn for Men

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: