המעצבים » F-H » מזרחי « קבוצות ריח

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes לנשים

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector Hermes לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ענבר
בלסמי
וניל
פצ'ולי
חייתי
אבקתי

הבושם L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector של חברת Hermes הוא ניחוח מזרחי לנשים . הניחוח חדש. L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector הושק בשנת 2014. ופותח ע"י Jean-Claude Ellena. מרכיביו הם ענבר, לאבורנום, וניל ו פצ'ולי.

תווי הניחוח

ענבר לאבורנום וניל פצ'ולי

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Hermes L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג L`Ambre des Merveilles Limited Edition Collector ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Hermes מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: מזרחי
Cartier Must de Cartier Bond No 9 Fire Island Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Montale Aoud Ambre Salvador Dali Dalimania Nasomatto Silver Musk Roja Dove Enslaved biehl parfumkunstwerke eo01 Aramis JHL Oriflame Nomadic Him Rasasi Shatha Al Oudh

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: