המעצבים » I-K » עצי ארומטי « קבוצות ריח

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino I Profumi di Firenze לנשים וגברים (ניטרלי)

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino I Profumi di Firenze לנשים וגברים (ניטרלי)
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
תבליני טרי
עצי
ארומטי
הדרי
ירוק

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino של חברת I Profumi di Firenze הוא בושם עצי ארומטי לנשים וגברים (ניטרלי). Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino הושק בשנת 2007. ניחוח זה פותח ע"י Giovanni Di Massimo. התווים העליונים הם ברגמוט, לימון, מנדרינה תפוז ו בזיליקום; תווי האמצע הם שושנת העמקי, סיגלית, לבנדר, גרניום, ברוש, ציפורן, נרולי, מוסקט ו זנגביל; תווי הבסיס הם עשב אינדיאני, אזוב אלון, בנזואין ו רווזווד פליסנדר.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ברגמוט לימון מנדרינה תפוז בזיליקום

ביניים מרכיבים
שושנת העמקי סיגלית לבנדר גרניום ברוש ציפורן נרולי מוסקט זנגביל

בסיס מרכיבים
עשב אינדיאני אזוב אלון בנזואין רווזווד פליסנדר

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino by I Profumi di Firenze.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב I Profumi di Firenze Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי I Profumi di Firenze מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת עצי ארומטי
Mexx Mexx Pure Life Man Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Adidas Fair Play Montale Sandflowers Diptyque Philosykos Perry Ellis Perry Ellis Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Caswell Massey Greenbriar Bella Bellissima Perfect Man Sinfonia di Note Toujours Verts s.Oliver Superior

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: