המעצבים » L » פרחוני המזרח « קבוצות

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique לנשים

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique לנשים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
אבקתי
ורד
עצי
תבליני חמים
פרחוני
פירותי
תמונות
Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique לנשים 
  תמונות

על ידיLalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Laliqueהוא פרחוני המזרח נחוח לנשים . זהו ניחוח חדש. Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum הושק ב- 2015. ה"אף" של ניחוח זה הוא Sophia Grojsman. תמציות הפסגה הן ורד, יסמין, איריס ו צפורנים; תמציות הביניים הן אוכמנית, אגס ו קסיס; תמציות הבסיס הן מושק, אלגום ו וניל.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
ורד יסמין איריס צפורנים

ביניים תמציות
אוכמנית אגס קסיס

בסיס תמציות
מושק אלגום וניל

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum by Lalique.

הבושם הזה מזכיר לי  

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Lalique מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה פרחוני המזרח
Al-Rehab Sultana Al-Rehab Manarah Ralph Lauren Notorious Amouage Amouage Lyric Woman Van Gils Her Aura by Night Jeanne Arthes Sultane Gold Xerjoff Dhajala Halston Halston Woman Gale Hayman Glamour Red Flower Organic Perfume Ambrette Vero Profumo rubj eau de parfum Andrea Maack Sharp

מותגים ובשמים פופולריים: