המעצבים » L » פרחוני המזרח « קבוצות ריח

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique לנשים

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique לנשים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
אבקתי
תבליני חמים
ורד
מושק
עצי
תמונות
Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique לנשים 
  תמונות

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum של חברת Lalique הוא בושם פרחוני המזרח לנשים . זהו ניחוח חדש. Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum הושק בשנת 2015. ניחוח זה פותח ע"י Sophia Grojsman. התווים העליונים הם ורד, יסמין, איריס ו צפורנים; תווי האמצע הם אוכמנית, אגס ו קסיס; תווי הבסיס הם מושק, אלגום ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ורד יסמין איריס צפורנים

ביניים מרכיבים
אוכמנית אגס קסיס

בסיס מרכיבים
מושק אלגום וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum by Lalique.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Lalique מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת פרחוני המזרח
La Prairie Silver Rain Annick Goutal Songes Jo Malone Blue Agava & Cacao Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Ulric de Varens So Varens Jessica Simpson Fancy Love Adidas Adidas Sensual Instinct Frederic Malle Portrait of a Lady Jeanne Arthes Love Generation Rock Swiss Arabian Khawla Swiss Arabian Nawaal Bath House Indian Ginger and Orchid

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: