המעצבים » L » פרחונים פירותים « קבוצות ריח

Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome לנשים

Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
אבקתי
פירותי
ורד
עצי
פרחוני
הדרי
תמונות
Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome לנשים 
  תמונות Tresor In Love La Coquette Limited Edition Lancome לנשים 
  תמונות

הבושם Tresor In Love La Coquette Limited Edition של חברת Lancome הוא ניחוח פרחונים פירותים לנשים . Tresor In Love La Coquette Limited Edition הושק בשנת 2012. Tresor In Love La Coquette Limited Edition פותח ע"י Dominique Ropion ו Veronique Nyberg. התווים העליונים הם ברגמוט, פלפל ורוד, אגס ו נקטרינה; תווי האמצע הם יסמין, ורד, סיגלית ו אפרסק; תווי הבסיס הם מושק ו ארז וירג'יניה.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ברגמוט פלפל ורוד אגס נקטרינה

ביניים מרכיבים
יסמין ורד סיגלית אפרסק

בסיס מרכיבים
מושק ארז וירג'יניה

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Tresor In Love La Coquette Limited Edition by Lancome.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Tresor In Love La Coquette Limited Edition ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Lancome Tresor In Love La Coquette Limited Edition ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Tresor In Love La Coquette Limited Edition , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Tresor In Love La Coquette Limited Edition ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Lancome מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחונים פירותים
Joop! All About Eve Torrente My Torrente Benetton Benetton White Night Woman Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Geoffrey Beene Chance Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits O Boticario Femme.com Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Jennifer Lopez L.A. Glow Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G Jeanne Arthes Sexy Me No2

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: