המעצבים » N-Q » וניל מזרחי « קבוצות

Nejma 7 Nejma לנשים

Nejma 7 Nejma לנשים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
הדר
קקאו
מתוק
קוקוס
תבליני חמים

על ידיNejma 7 Nejmaהוא וניל מזרחי נחוח לנשים . זהו ניחוח חדש. Nejma 7 הושק ב- 2014. ה"אף" של ניחוח זה הוא Alice Lavenat. תמציות הפסגה הן אשכולית ורודה, מנדרינה ירוקה ו ברגמוט קלבריה; תמציות הביניים הן נרולי, פולי קקאו ו קוקוס; תמציות הבסיס הן קליפת אגרה, מושק לבן ו פצ'ולי.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
אשכולית ורודה מנדרינה ירוקה ברגמוט קלבריה

ביניים תמציות
נרולי פולי קקאו קוקוס

בסיס תמציות
קליפת אגרה מושק לבן פצ'ולי

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Nejma 7 by Nejma.

הבושם הזה מזכיר לי  

Nejma 7 ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Nejma Nejma 7 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Nejma 7 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Nejma 7 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Nejma מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה וניל מזרחי
Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Lolita Lempicka L`eau de Minuit Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Boadicea the Victorious Majestic Laurence Dumont Vanille Frangipanier Love & Toast Honey Coconut Carol`s Daughter Ecstasy Jessica Simpson Creamy Dessert Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Galimard Canaica Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne

מותגים ובשמים פופולריים: