המעצבים » N-Q » הדר חמדן « קבוצות ריח

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur לנשים וגברים (ניטרלי)

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur לנשים וגברים (ניטרלי)
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פירותי
טרופי
הדרי
מתוק
עצי
ארומטי

Eau Exotique Eau Fraiche של חברת Nicolai Parfumeur Createur הוא בושם הדר חמדן לנשים וגברים (ניטרלי). Eau Exotique Eau Fraiche הושק בשנת 2005. מרכיביו הם לימונית, הדגן פטי, נוכחי ניצנים, מנגו, יסמין, עשב אינדיאני, פצ'ולי, ארז, מושק ו תפוז.

תווי הניחוח

לימונית הדגן פטי נוכחי ניצנים מנגו יסמין עשב אינדיאני פצ'ולי ארז מושק תפוז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Eau Exotique Eau Fraiche ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Eau Exotique Eau Fraiche , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Eau Exotique Eau Fraiche ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Nicolai Parfumeur Createur מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת הדר חמדן
Paco Rabanne Ultrared Men Burberry Baby Touch Lollia Always Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela CnR Create Leo Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Jeanne Arthes Smiley Zorica Of Malibu Gratitude Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Jeanne Arthes Sun Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: