המעצבים » N-Q » פרחוני « קבוצות

Number One Nicolai Parfumeur Createur לנשים

Number One Nicolai Parfumeur Createur לנשים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
פרחוני לבן
עצי
טוברוז
ירוק
aromatic
חייתי

על ידיNumber One Nicolai Parfumeur Createurהוא פרחוני נחוח לנשים . Number One הושק ב- 1989. ה"אף" של ניחוח זה הוא Patricia de Nicolai. תמציות הפסגה הן ציפורני חתול, החלבנה ו; תמציות הביניים הן יסמין, טוברוז , פריחת התפוז, ילאנג-ילאנג, ורד ו קסיס; תמציות הבסיס הן אלגום, אזוב אלון ו ענבר.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
ציפורני חתול החלבנה

ביניים תמציות
יסמין טוברוז פריחת התפוז ילאנג-ילאנג ורד קסיס

בסיס תמציות
אלגום אזוב אלון ענבר

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Number One by Nicolai Parfumeur Createur.

הבושם הזה מזכיר לי  

Number One ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Nicolai Parfumeur Createur Number One ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Number One , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Number One ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Nicolai Parfumeur Createur מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה פרחוני
Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus John Galliano John Galliano Eau de Toilette Vera Wang Vera Wang Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Joya Shades of Dusk Royal Jasmine Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Mariah Carey M Ultra Pink Salvatore Ferragamo Attimo DL & Co Angels Trumpet L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs

מותגים ובשמים פופולריים: