המעצבים » N-Q » « קבוצות ריח

Sea Angel O`Driu לנשים וגברים (ניטרלי)

Sea Angel O`Driu לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תמונות
Sea Angel O`Driu לנשים וגברים (ניטרלי)
  תמונות

הבושם Sea Angel של חברת O`Driu הוא ניחוח לנשים וגברים (ניטרלי). הניחוח חדש. Sea Angel הושק בשנת 2017. ופותח ע"י Angelo Orazio Pregoni.

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Sea Angel by O`Driu.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Sea Angel ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב O`Driu Sea Angel ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Sea Angel , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Sea Angel ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי O`Driu מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח:
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Demeter Fragrance Pure Soap DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Demeter Fragrance Lychee Rothenstein Deja Vu Gay S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Thierry Mugler Womanity Ted Baker Skinwear Summer for Man Novae Plus Real Man Green

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: