המעצבים » N-Q » פרחוני המזרח « קבוצות ריח

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne לנשים

Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne לנשים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ענבר
פרחוני
פירותי
וניל
תבליני טרי
תמונות
Ultraviolet Aurore Borealis Edition Paco Rabanne לנשים 
  תמונות

Ultraviolet Aurore Borealis Edition של חברת Paco Rabanne הוא בושם פרחוני המזרח לנשים . Ultraviolet Aurore Borealis Edition הושק בשנת 2004. התו העליון הוא פלפל; תו האמצע הוא אוסמנטוס; תווי הבסיס הם ענבר ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
פלפל

ביניים מרכיבים
אוסמנטוס

בסיס מרכיבים
ענבר וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Ultraviolet Aurore Borealis Edition by Paco Rabanne.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

Ultraviolet Aurore Borealis Edition ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Ultraviolet Aurore Borealis Edition , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Ultraviolet Aurore Borealis Edition ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Paco Rabanne מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת פרחוני המזרח
Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Pascal Morabito Nagada Yves Rocher Ispahan Alviero Martini Geo Donna Franck Olivier Passion Extreme Kat Von D Saint Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Serge Lutens Rose de Nuit Strange Invisible Perfumes Moon Garden Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Lobogal Lobogal Pour Elle

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: