המעצבים » N-Q » מזרחי « קבוצות

Ambre Gris Perris Monte Carlo לנשים וגברים (יוניסקס)

Ambre Gris Perris Monte Carlo לנשים וגברים (יוניסקס)
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 1
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

היה לי את זה : 1

הסכמים עיקריים
ענבר
balsamic
עצי
מושקי
אבקתי

על ידיAmbre Gris Perris Monte Carloהוא מזרחי נחוח לנשים וגברים (יוניסקס). Ambre Gris הושק ב- 2012. תמצית הפסגה היא ארטמיסיה; תמציות הביניים הן ורד ו גרניום; תמציות הבסיס הן אלגום, ארז, ענבר, קואמרין, וניל, לאבורנום ו מושק.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
ארטמיסיה

ביניים תמציות
ורד גרניום

בסיס תמציות
אלגום ארז ענבר קואמרין וניל לאבורנום מושק

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 1
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 1
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about Ambre Gris by Perris Monte Carlo.

הבושם הזה מזכיר לי  

Ambre Gris ביקורות הניחוחות

D Men
D Men

בושם מאוד מינימליסטי, אבל חזק ואיכותי. 95 אחוז מהניחוח שלו זה אמבר גריס (ענבר אפור) והשאר הם קצת מושק וטיפה תווי עץ. בהתאם ליחס שלכם לתו הזה זה יכול להיות דבר טוב ויכול להיות גם ההיפך ממנו. לי אישית אין התנגדות לאמבר גריס, אני אוהב אותו בבשמי Creed ולמשל גם ב-YSL L'Homme Intense, אבל מסתבר שבהיותו התו הדומיננטי כמו בבושם הזה של פריס מונטה קרלו הוא הופך אותו לנשי במיוחד וככזה הוא כמובן שלא מתאים לי.

זהו גם לא בושם נשי שגרתי בסגנון שאפשר להריח בסופר-פארם. אישה שתבחר להשתמש בבושם הזה תבלוט בקהל גם בגלל הניחוח וגם בגלל הביצועים שלו. זהו בושם חזק במיוחד עם אריכות ימים של יותר מ-12 שעות בקלות (קרוב יותר ל-20 שעות) ותחמיץ לא לחלשי לב.
הבושם פשוט מאוד, אבל נעים וחושני. הוא עוטף כמו שמיכה ומחמם בימים הכי קרים בחורף.

חשוב גם לציין שבאתר במקום האמבר גריס מופיע ענבר, זה לא נכון. יש קצת דמיון בין שני המרכיבים, אבל יותר שוני מאשר הדמיון. לשניהם יש ניחוח מתקתק, אבל לענבר הוא מאוד פשטני (לא אומר שזה גרוע), שקוף ואם אפשר להגיד קווי בצורה שבה הוא מתפשט באוויר. אמבר גריס לעומת זאת יוצר עננים אבקתיים, שמכילים גם קצת ריחות אנימליים (חייתיים) ואדמתיים, בדומה לפצ'ולי, במבנה שלו הוא מורכב יותר.

אני מעריך את הבושם הזה, אבל כאמור הוא לא מתאים לגברים. בעצם גם לא לבחורות, אלא יותר לנשים +35.

אני נותן ל-Ambre Gris של Perris Monte Carlo ציון 6 מתוך 10.

Dec
05
2015

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Perris Monte Carlo Ambre Gris ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Ambre Gris , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Ambre Gris ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Perris Monte Carlo מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה מזרחי
Celine Celine Oriental Summer Avon Imari Seduction Benetton Benetton Hot Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Pupa Puposhka Gold Guerlain Mouchoir de Monsieur Serge Lutens Serge Noire Demeter Fragrance Junior Mints Roja Dove Enslaved Alain Delon Lyra James Heeley Cardinal Shantara Isiris

מותגים ובשמים פופולריים: