המעצבים » T-Z » מושק עצי ופרחוני « קבוצות

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent לגברים

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent לגברים
יש לי את זה
היה לי את זה
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות האנשים שהצביעו: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


הסכמים עיקריים
תבליני טרי
הדר
aromatic
תבליני חמים
עצי

על ידיL`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurentהוא מושק עצי ופרחוני נחוח לגברים. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel הושק ב- 2008. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel נעשה על ידיAnne Flipo, Pierre Wargnye ו Dominique Ropion. תמציות הפסגה הן זנגביל, ברגמוט ו לימון; תמציות הביניים הן תבלינים, פלפל לבן, בזיליקום ו עלה הסיגלית; תמציות הבסיס הן שעועית טונקה, עשב אינדיאני מטהיטי ו ארז.

פירמידת בושם

פסגה תמציות
זנגביל ברגמוט לימון

ביניים תמציות
תבלינים פלפל לבן בזיליקום עלה הסיגלית

בסיס תמציות
שעועית טונקה עשב אינדיאני מטהיטי ארז

תמציות עיקריות לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
אריכות ימים ירודה 0
 
חלש 0
 
מתון 0
 
לאורך זמן 0
 
מחזיק לאורך זמן 0
 

תחמיץ

גרור את המחוון כדי להצביע

קולות של גולשי האתר
עדין 0
 
מתון 0
 
ריח חזק 0
 
ענק 0
 

נוסף על ניחוח באנגלית / More in English language about L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent.

הבושם הזה מזכיר לי  

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel ביקורות הניחוחות

הוסף/י את הביקורת שלך

הרשמו כחבר לקהילת הבשמים הזה ברשת ותוכלו להוסיף חוות דעת משלכם.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Yves Saint Laurent מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

עוד מאותה הקבוצה מושק עצי ופרחוני
Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Escentric Molecules Molecule 01 Bruno Banani Pure Man Christian Dior Cologne Blanche Christian Dior Dior Homme Cologne Rance 1795 Rue Rance Eau de France Cathy Guetta Ibiza for Men Krizia Easy Krizia Jo Malone Wild Fig & Cassis ID Parfums Secrets de Hammam Loewe Loewe 7 Swiss Arabian Alia

מותגים ובשמים פופולריים: