המעצבים » T-Z » מושק עצי ופרחוני « קבוצות ריח

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent לגברים

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent לגברים
Sponsored
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב
מחבב
לא מחבב
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
תבליני טרי
הדרי
ארומטי
תבליני חמים
עצי

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel של חברת Yves Saint Laurent הוא בושם מושק עצי ופרחוני לגברים. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel הושק בשנת 2008. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel פותח ע"י Anne Flipo, Pierre Wargnye ו Dominique Ropion. התווים העליונים הם זנגביל, ברגמוט ו לימון; תווי האמצע הם תבלינים, פלפל לבן, בזיליקום ו עלה הסיגלית; תווי הבסיס הם שעועית טונקה, עשב אינדיאני מטהיטי ו ארז.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
זנגביל ברגמוט לימון

ביניים מרכיבים
תבלינים פלפל לבן בזיליקום עלה הסיגלית

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה עשב אינדיאני מטהיטי ארז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

אריכות ימים

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
חלש 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

תחמיץ

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
רך 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent.

הבושם הזה מזכיר לי את  

Advertisement

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Yves Saint Laurent מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

עוד מקבוצת מושק עצי ופרחוני
Davidoff Good Life Escentric Molecules Molecule 01 Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Tom Ford Tom Ford for Men Al-Rehab Silver Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Cathy Guetta Ibiza for Men Reminiscence Musc Neil Morris Clear Jovan Jovan Musk for Men Sinfonia di Note Fleur de Santal Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki

Advertisement

מותגים ובשמים פופולרים: