המעצבים » A » עצי ארומטי « קבוצות ריח

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma לנשים וגברים (ניטרלי)

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ארומטי
עצי
תבליני טרי
ירוק
צמחי

הבושם Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana של חברת Acqua di Parma הוא ניחוח עצי ארומטי לנשים וגברים (ניטרלי). Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana הושק בשנת 2005. ופותח ע"י Bertrand Duchaufour. התווים העליונים הם רוזמרין, בזיליקום, אשכולית, מרווה ו הדגן פטי; תווי האמצע הם עץ אורן, גד, לבנדר, יסמין, שושנת העמקי ו הל; תווי הבסיס הם ברוש, אורן כסוף, פצ'ולי, אזוב אלון, עשב אינדיאני ו ארז.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
רוזמרין בזיליקום אשכולית מרווה הדגן פטי

ביניים מרכיבים
 עץ אורן גד לבנדר יסמין שושנת העמקי הל

בסיס מרכיבים
ברוש     אורן כסוף פצ'ולי אזוב אלון עשב אינדיאני ארז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana by Acqua di Parma.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Acqua di Parma מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי ארומטי
Joop! Joop! Go Paris Hilton Paris Hilton for Men Nautilus Aqua Nautilus Sean John Unforgivable Black Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Jo Malone London Sweet Lime & Cedar Opus Oils Divine: Pan Kiehl`s Forest Rain Annick Goutal Ninfeo Mio s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man CnR Create Virgo for Men Strange Invisible Perfumes Atlantic

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: