המעצבים » B » קפריסין « קבוצות ריח

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga לנשים

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
עצי
פרחוני
אבקתי
אלדהידי
תבליני רך
ענבר
תמונות
La Fuite des Heures (Fleeting Moment) Balenciaga לנשים 
  תמונות

הבושם La Fuite des Heures (Fleeting Moment) של חברת Balenciaga הוא ניחוח קפריסין לנשים . La Fuite des Heures (Fleeting Moment) הושק בשנת 1949. ופותח ע"י Germaine Cellier. מרכיביו הם אלדהידים, תמציות עץ, אזוב אלון, יסמין, סיגלית, תמצית פרחוניות, אניס, קורנית, עור ו ענבר.

תווי הניחוח

אלדהידים תמציות עץ אזוב אלון יסמין סיגלית תמצית פרחוניות אניס קורנית עור ענבר

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Fuite des Heures (Fleeting Moment) by Balenciaga.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Fuite des Heures (Fleeting Moment) ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Balenciaga La Fuite des Heures (Fleeting Moment) ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Fuite des Heures (Fleeting Moment) , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Fuite des Heures (Fleeting Moment) ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Balenciaga מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: קפריסין
Courreges Eau de Courreges Creed Green Valley Geo. F. Trumper Curzon Cologne Roberto Capucci Capucci Pour Homme Roberto Capucci R de Capucci Atkinsons English Lavender Basile Basile Uomo Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Francesco Smalto Molto Smalto Escentric Molecules Escentric 03 Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: