המעצבים » C » מושק פרחוני ועצי « קבוצות ריח

Coco Noir Chanel לנשים

Coco Noir Chanel לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 3
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 3 אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
בלסמי
הדרי
תבליני חמים
ארומטי
פצ'ולי
קטעי וידאו
Coco Noir Chanel לנשים 
  קטעי וידאו
תמונות
Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות Coco Noir Chanel לנשים 
  תמונות

הבושם Coco Noir של חברת Chanel הוא ניחוח מושק פרחוני ועצי לנשים . Coco Noir הושק בשנת 2012. Coco Noir פותח ע"י Jacques Polge ו Christopher Sheldrake. התווים העליונים הם אשכולית, ברגמוט ו תפוז; תווי האמצע הם יסמין, ורד, נרקיסוס, גרניום ו אפרסק; תווי הבסיס הם שעועית טונקה, פצ'ולי, אלגום, וניל, מושק לבן, אוליבנום, בנזואין ו צפורנים.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 3 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
אשכולית ברגמוט תפוז

ביניים מרכיבים
יסמין ורד נרקיסוס גרניום אפרסק

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה פצ'ולי אלגום וניל מושק לבן אוליבנום בנזואין צפורנים

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 1
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 1
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Coco Noir by Chanel.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Coco Noir ביקורות

Ahava247
Ahava247

קוקו יואר, איך אני אוהב אותך? תן לי לספור את הדרכים! אני מבין איך זה יכול להיות מלכה מחוץ לשים כמה כשהיא מאוד בלסמי, כמעט מתנדנד בצד של מרייר עם איכויות הקטורת חריפות, החמות לה. היא galbanum, פצ'ולי, חובטת לבונה כבדה שהוא במקרה להתיך אינטימי עם כימית עורי. התוצאה היא ריח סקסי, סירנה עם הכי הרבה המדהים, רך, אבק, פצ'ולי-וניל לייבש למטה. למרות קוקו Mad נשאר מועדפים אישיים למטה היבש שלה נראה screechy ובלתי גמור על ידי השוואה. כמו בכל יואר הניחוחות שאנל הוא מעורבב היטב עם sillage phénoménale לבין תוחלת חיים של למעלה מ 12 שעות על העור שלי. נכון, מיץ היקר הזה אינו מתאים לכולם. למי יכול להעריך את היופי ארומטיים שלה, לאורך תקופה ארוכה עלולים הוא שלטונו!

Apr
13
2016
keti97
keti97

ריח שמאד אהבתי בזמן האחרון, קיבלתי את הבושם מחברה שלא יכלה לסבול את הריח אחרי הלידה. לטעמי זהו ריח של תשוקה ויופי. הבושם מאד עמיד ומשאיר שובל של ריח למשך כל היום.
עם הבושם הזה מיד אני רוצה למרוח אודם אדום, ללבוש שמלה ולצאת להינות, הבושם גורם לך להרגיש סקסית.
הריח של האלגום מאד דומיננטי בבושם הנ"ל. מאד אוהבת ומשתמשת בו בעיקר ליציאות.

Mar
11
2016
גייל
גייל

היתה לי ההזדמנות לדגום משאנל נויר וזה נפלא , אבל זה כלל לא מריח כמו Coco Mademoiselle . אולי הוורד זה מה שעושה את ההבדל . למעשה , אני חושב שזה מריח יותר כמו Chanel Coco מאשר Coco Mademoiselle . זה כמו הבת דודה היפה של CM ואחותו הקטנה של של קוקו שאנל המתוחכם . ניחוח זה הוא בלתי רגיל . לכל קוקו יש יופי ייחודי משלו למרות שהם שייכים לאותה המשפחה . הם יפים , אבל שונים . את/ה יכול/ה להבדיל ביניהם למרות שהם חולקים מספר קווי דמיון . כל שנאמר , על העור שלי – האריכות הוא אולי רק 2-3 שעות . זה יקר ושומר על תחמיץ סגור כמו שמותרות שקטה צריכה.

Aug
03
2014

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Chanel Coco Noir ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Coco Noir , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Coco Noir ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Chanel מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: מושק פרחוני ועצי
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Nina Ricci L'Eau du Temps Alviero Martini GeoBlack Woman Ralph Lauren Romance Be Mine Oscar de la Renta Oscar Gold Esteban Patchouli ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Strange Invisible Perfumes Musc Botanique CnR Create Capricorn Jesus Del Pozo On El Bath and Body Works Twilight Woods Paris Hilton Passport South Beach

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: