המעצבים » C » הדר « קבוצות ריח

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
הדרי
ירוק
ארומטי
עצי
מרענן

הבושם Cruise Collection Escale a Parati של חברת Christian Dior הוא ניחוח הדר לנשים וגברים (ניטרלי). Cruise Collection Escale a Parati הושק בשנת 2012. ופותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם הדגן פטי, לימון ו תפוז מר; תווי האמצע הם רווזווד פליסנדר, קינמון, מנטה ו פירות יער אדומים; תווי הבסיס הם שעועית טונקה ו תמציות עץ.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
הדגן פטי לימון תפוז מר

ביניים מרכיבים
רווזווד פליסנדר קינמון מנטה פירות יער אדומים

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה תמציות עץ

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Cruise Collection Escale a Parati by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Cruise Collection Escale a Parati ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Cruise Collection Escale a Parati ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Cruise Collection Escale a Parati , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Cruise Collection Escale a Parati ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: הדר
Burberry Weekend for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Jardin de France Citron vert Myrurgia 1916 Carolina Herrera 212 H2O Christian Tortu L`Eau de Cologne Bronnley Lime & Bergamot Love & Toast Gin Blossom Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Clean Summer Linen Adolfo Dominguez Azahar

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: