המעצבים » C » עצי ארומטי « קבוצות ריח

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 2
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 3

תכונות עיקריות
הדרי
תבליני טרי
עצי
אבקתי
פרחוני
קטעי וידאו
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  קטעי וידאו
תמונות
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  תמונות Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  תמונות Dior Homme Sport 2012 Christian Dior לגברים
  תמונות

הבושם Dior Homme Sport 2012 של חברת Christian Dior הוא ניחוח עצי ארומטי לגברים. Dior Homme Sport 2012 הושק בשנת 2012. ופותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם סיטרון ו פרח הזנגביל; תו האמצע הוא איריס; תווי הבסיס הם תמצית ירוקה ו ארז.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 2 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
סיטרון פרח הזנגביל

ביניים מרכיבים
איריס

בסיס מרכיבים
תמצית ירוקה ארז

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 1
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 1
 
חזק 0
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Dior Homme Sport 2012 ביקורות

D Men
D Men

- תיקון -
בביקורת הראשונה שלי על הבושם הזה כתבתי שיש לו ביצועים גרועים. מאז אני משתמש בו לפחות 2-3 פעמים בשבוע במשך כחודשיים ואני מגלה דברים חדשים עליו. אז יש מספר תיקונים שאני חייב לכתוב.

קודם כל, יש לבושם הזה ביצועים טובים מאוד: אריכות ימים – 10-12 שעות (לא צוחק), תחמיץ טוב עד ממוצע במשך כ-4-5 שעות (מעולה לבושם קיצי). ומאיפה מגיע השינוי הזה בביצועים?
לא בטוח מאיזו סיבה קיבלתי את השינוי הזה בתחמיץ, אבל אולי בגלל שהוא די חזק בהתחלה ואחרי כ-10-15 דקות הוא נחלש קצת. נחלש קצת, כלומר הופך לממוצע.

בפתיחה מקבלים הרבה לימון וקצת ג'ינג'ר. כעבור מספר דקות מצטרף אליהם האיריס המפורסם של דיור. בהרכב הזה הוא ממשיך מספר שעות. ואז... לפני זה הייתי מאבד אותו כאן והייתי חושב שזהו זה. אבל לא... יש לו דריי דאון עצי (עצי מאוד). בשלב הזה אני מקבל רק תו אחד – ארז. הוא מתחיל אחרי כ-5 שעות וממשיך עוד שעות בצורה הזאת. העוצמה שלו היא מתחת לממוצע, אבל אפשר להרגיש אותו פה ושם.
בהרבה בשמים השלב האחרון (דריי דאון) הוא היפה ביותר. לא בבושם הזה. ארז, ארז ושוב ארז, ורק ארז... למה לא הוסיפו עוד משהו שיהיה מעניין יותר? אולי קצת וניל? זה היה יכול להיות בושם מושלם אם לא הדריי דאון המשעמם הזה. חבל מאוד... חוץ מזה הכל בסדר.

אני חושב ש-Dior Homme Sport 2012 טוב יותר מהגרסה של 2008 כמעט בכל קטגוריה. הוא אלגנטי יותר, נקי יותר ומרענן. וגם יש לו ביצועים טובים יותר.

Dior Homme Sport 2012 - בושם ששווה מאוד לבדוק ולנסות.

Jul
16
2013
D Men
D Men

בושם שיש לו ריח מצוין ואין כמעט ביצועים. וזה ממש חבל. יש לו אריכות ימים טובה יחסית לבושם קיצי - 5-6 שעות, אבל כבר כעבור כ-20 דקות אחרי ששמים אותו יש להצמיד את האף קרוב לעור על מנת להרגיש אותו.

Dior Homme Sport 2012 דומה מאוד ל-Dior Homme Sport 2008, אבל הוא פחות עשיר ופחות מתוחכם, מרענן יותר (קיצי יותר) ויותר ספורטיבי ודינמי. אם בגרסה של 2008 היה זה הג'ינג'ר השחקן הדומיננטי, בבושם הזה התפקיד הזה עובר ללימון ולאיריס. עדיין אפשר להרגיש את הג'ינג'ר (וזה טוב).
ל-Dior Homme sport 2012 אני נותן 9 מתוך 10.

May
14
2013

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Dior Homme Sport 2012 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Dior Homme Sport 2012 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Dior Homme Sport 2012 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי ארומטי
Paul Smith Paul Smith Extreme Man Sean John Unforgivable Black Cattier Eau Champetre Pierre Guillaume PG06 L'Eau Rare Matale Byblos Byblos Man Saint Amour Si Pure Pour Homme Etat Libre d`Orange Antiheros Canali Winter Tale Special Edition Pacifica Sandalwood Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Rose en Bos Imithi

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: