המעצבים » C » תבלינים מזרחי « קבוצות ריח

Fahrenheit Le Parfum Christian Dior לגברים

Fahrenheit Le Parfum Christian Dior לגברים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 3
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 2 אני רוצה אותו: 1

תכונות עיקריות
מתוק
וניל
אוורירי
רום
אקווטי
תבליני רך
קטעי וידאו
Fahrenheit Le Parfum Christian Dior לגברים
  קטעי וידאו
תמונות
Fahrenheit Le Parfum Christian Dior לגברים
  תמונות Fahrenheit Le Parfum Christian Dior לגברים
  תמונות

הבושם Fahrenheit Le Parfum של חברת Christian Dior הוא ניחוח תבלינים מזרחי לגברים. Fahrenheit Le Parfum הושק בשנת 2014. ופותח ע"י Francois Demachy. התווים העליונים הם שוש, מנדרינה סיציליאנית ו זמש; תווי האמצע הם עלה הסיגלית, רום, גד ו כמון; תו הבסיס הוא וניל בורבון.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 3 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
שוש מנדרינה סיציליאנית זמש

ביניים מרכיבים
עלה הסיגלית רום גד כמון

בסיס מרכיבים
וניל בורבון

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 1
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 1
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Fahrenheit Le Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Fahrenheit Le Parfum ביקורות

danny66
danny66

אי שם בשנות ה 80 פרנהייט היה בשימוש נרחב אצל החבר'ה שלי אז קניתי גם כן. אני זוכר שלא ממש התלהבתי ממנו אז, אעפ"י שאינני יודע מדוע.
ניסיתי קודם בחנות את מהדורת ה edp החדשה (יחסית), זאת אחרי שקראתי את חוות הדעת המפרגנות (ברובן) באתר באנגלית. חוות הדעת ציינו שבמקרה זה, הווריאציה (flanker) של ה edp שווה באיכותה ל edt הקלאסי ואף עולה עליה במובן מסוים.
אינני זוכר את מהדורת ה edt משנות ה 80 אבל את ה edp מאוד אהבתי. המוןןןן וניל מתקתק ונעים וגם עמידות טובה. לא אוכל להתאפק ואקנה לי בקבוק. העלות בהמשביר היא 450 ש"ח ל 75 מיליליטר.

עדכון "עמידות" אחרי כמה חודשי שימוש:
עמידות מעולה. אתמול הריח נותר חזק ודומיננטי אחרי 12+ שעות וזה בהחלט מעולה. 8 שפריצים(כן כן, אני מגזים לא פעם) ליוו אותי מ 06:00 בבוקר ועד 20:00 בערב. המשפחה הצביעה באופן גורף על הנוכחות המורגשת של הבושם. הבושם היחידי שדומה לזה בהחלט מבחינת עמידות הוא ה Dior Sauvage Perfume שאני אוהב מאוד.

Aug
14
2016

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Fahrenheit Le Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Fahrenheit Le Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Fahrenheit Le Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: תבלינים מזרחי
Krizia Time Woman Hugh Parsons Old England Les Nereides Oriental Lumpur Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Atelier Flou Katana Annayake Miyabi Man Tesori d`Oriente Te Verde Soivohle Amberene Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Sinfonia di Note Jardin d’Orient LR Iris Berben

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: