המעצבים » C » וניל מזרחי « קבוצות ריח

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
וניל
פרחוני לבן
ורד
מתוק
אבקתי

הבושם Hypnotic Poison Extrait de Parfum של חברת Christian Dior הוא ניחוח וניל מזרחי לנשים . Hypnotic Poison Extrait de Parfum יצא לאור בשנות ה- '2000 Hypnotic Poison Extrait de Parfum פותח ע"י Annick Menardo ו Francois Demachy. התווים העליונים הם יסמין ו פרח התפוז האפריקני; תו האמצע הוא ורד; תו הבסיס הוא וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
יסמין פרח התפוז האפריקני

ביניים מרכיבים
ורד

בסיס מרכיבים
וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Hypnotic Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Hypnotic Poison Extrait de Parfum ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Hypnotic Poison Extrait de Parfum , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Hypnotic Poison Extrait de Parfum ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: וניל מזרחי
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Montblanc Présence d'une femme Mugler Angel Caprice de Star The Body Shop Vanilla Perfume Oil Ulric de Varens Varens Original Indian Secret Demeter Fragrance Sugar Cookie Demeter Fragrance Cinnamon Bun Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Payard Pistachio Ganache Jill Stuart Vanilla Lust Hilde Soliani Doolciiisssimo

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: