המעצבים » C » הדר ארומטי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
הדרי
מרענן
מושק
פרחוני לבן
תבליני טרי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior לנשים וגברים (ניטרלי)
  תמונות

הבושם La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale של חברת Christian Dior הוא ניחוח הדר ארומטי לנשים וגברים (ניטרלי). La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale הושק בשנת 2010. ופותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם הדרים, נרולי ו מושק.

תווי הניחוח

הדרים נרולי מושק

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: הדר ארומטי
Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Avon Wish of Happiness Guerlain Eau de Cologne du Coq Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Yves Rocher Ode a la Joie Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Creed Selection Verte Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Illume Happiology Yuzu Mint Asprey London Purple Water Anamor You Are

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: