המעצבים » C » פרחוני « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פרחוני
פרחוני לבן
ורד
וניל
פרחוני צהוב
אבקתי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior לנשים 
  תמונות

הבושם La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 של חברת Christian Dior הוא ניחוח פרחוני לנשים . La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 הושק בשנת 2010. ופותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם איריס, יסמין, ילאנג-ילאנג, טוברוז , בנזואין, וניל, ורד ו אדמוני.

תווי הניחוח

איריס יסמין ילאנג-ילאנג טוברוז בנזואין וניל ורד אדמוני

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני
Lancome Miracle Donna Karan Donna Karan Barbie Barbie Aventura Fragrances of Ireland Connemara Chloe Chloe Eau de Parfum Intense The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Scents of Time Night Star JoAnne Bassett Le Voyage D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Yves Rocher Pur Desir de Rose Jeanne Arthes Boum Savon

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: