המעצבים » C » עצי מזרחי « קבוצות ריח

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
פצ'ולי
עצי
תבליני חמים
בלסמי
הדרי
תמונות
La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior לגברים
  תמונות

הבושם La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial של חברת Christian Dior הוא ניחוח עצי מזרחי לגברים. La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial הושק בשנת 2011. ופותח ע"י Francois Demachy. מרכיביו הם מנדרינה סיציליאנית, ברגמוט קלבריה , עלה פצ'ולי אינדונזי, גד, ארז ו אלגום.

תווי הניחוח

מנדרינה סיציליאנית ברגמוט קלבריה  עלה פצ'ולי אינדונזי גד ארז אלגום

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Christian Dior מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי מזרחי
Christian Dior Dolce Vita Naomi Campbell Mystery Trussardi Trussardi Inside for men Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Givenchy Pi Original Code The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Mona di Orio Oiro Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Les Nez Let Me Play the Lion Chantecaille Kalimantan Fragonard Eau de Hongrie

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: