המעצבים » C » פרחוני « קבוצות ריח

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Comme des Garcons לנשים

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Comme des Garcons לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
ורד
מתוק
פירותי
תבליני חמים
תבליני טרי

הבושם Comme des Garcons Series 2 Red: Rose של חברת Comme des Garcons הוא ניחוח פרחוני לנשים . Comme des Garcons Series 2 Red: Rose הושק בשנת 2001. ופותח ע"י Fran. מרכיביו הם פפריקה, גרניום, פטל, פלפל ורוד, ורד אדום, ורד בולגרי ו אוכמנית.

תווי הניחוח

פפריקה גרניום פטל פלפל ורוד ורד אדום ורד בולגרי אוכמנית

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Comme des Garcons Series 2 Red: Rose by Comme des Garcons.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Comme des Garcons Series 2 Red: Rose , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Comme des Garcons Series 2 Red: Rose ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Comme des Garcons מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני
Banana Republic Banana Republic W Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Oscar de la Renta Oscar Island Flowers HRH Princess Elizabeth E Bond No 9 Chelsea Flowers S.T. Dupont Signature Houbigant Quelques Fleurs l`Original Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Jovan Island Gardenia M. Micallef Gardenia Melvita Floral Water Cornflower Ulric de Varens UDV Pour Elle

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: