המעצבים » D E » חמדן פרחוני ופירותי « קבוצות ריח

Necco Sweethearts Be My Valentine Demeter Fragrance לנשים

Necco Sweethearts Be My Valentine Demeter Fragrance לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
קרמל
מתוק
פרחוני צהוב
פירותי
ירוק

הבושם Necco Sweethearts Be My Valentine של חברת Demeter Fragrance הוא ניחוח חמדן פרחוני ופירותי לנשים . מרכיביו הם אפרסק, עלה התות שדה, כרמל ו ילאנג-ילאנג.

תווי הניחוח

אפרסק עלה התות שדה כרמל ילאנג-ילאנג

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Necco Sweethearts Be My Valentine by Demeter Fragrance.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Necco Sweethearts Be My Valentine ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Necco Sweethearts Be My Valentine , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Necco Sweethearts Be My Valentine ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Demeter Fragrance מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: חמדן פרחוני ופירותי
Jo Malone London Nectarine Blossom & Honey Miller Harris Coeur d`Ete Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Oriflame Dancing Lady Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Yves Rocher FlowerParty Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges La Maison de la Vanille Vanahe Michel Germain Sexual Blush Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Ulric de Varens Creation N° 30 Swiss Arabian Abeer al Majlis

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: