המעצבים » F-H » פרחוני המזרח « קבוצות ריח

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Guerlain לנשים

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau  Guerlain לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 2
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+

יש לי: 1 היה לי: 2

תכונות עיקריות
הדרי
פרחוני
אבקתי
תבליני טרי
וניל
ארומטי

הבושם Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau של חברת Guerlain הוא ניחוח פרחוני המזרח לנשים . Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau הושק בשנת 2012. ופותח ע"י Thierry Wasser. התווים העליונים הם נרולי, ברגמוט, אשכולית ו תפוז; תווי האמצע הם איריס, יסמין, יקינתון, פרחי פריסיה, ורד ו שושנת העמקי; תווי הבסיס הם שעועית טונקה ו וניל.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
נרולי ברגמוט אשכולית תפוז

ביניים מרכיבים
איריס יסמין יקינתון פרחי פריסיה ורד שושנת העמקי

בסיס מרכיבים
שעועית טונקה וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau by Guerlain.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ביקורות

גייל
גייל

השלימאר הזה עדין יותר מאשר המקורי. הוא מתלבש היטב במזג אוויר קריר יותר ויש לו אריכות ימים טוב יותר על העור. אני אוהבת את זה.

Oct
20
2012

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Guerlain מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: פרחוני המזרח
Castelbajac Castelbajac Antonio Banderas Spirit for Woman Ralph Lauren Lauren Style Marks and Spencer Truly Cherish Jasper Conran Mistress Xerjoff Elle Agustin Davila Agustin Davila for Women Lalique Cascade Limited Edition 2010 The Party The Garden Party Frangipane Damien Bash Parfum Lucifer No.1 La Prairie Life Threads Emerald Brut Parfums Prestige Feminin Exotique

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: