המעצבים » F-H » עצי מזרחי « קבוצות ריח

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain לנשים

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain לנשים
יש לי
היה לי
אני רוצה אותו
אוהב/ת
מחבב/ת
לא מחבב/ת
חורף
אביב
קיץ
סתיו
יום
לילה
תוצאות הצבעות של האנשים: 0
נקבה 25- 25+
זכר 25- 25+


תכונות עיקריות
תבליני חמים
עצי
ארומטי
וניל
הדרי
תמונות
Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Guerlain לנשים 
  תמונות

הבושם Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York של חברת Guerlain הוא ניחוח עצי מזרחי לנשים . Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York הושק בשנת 2009. התו העליון הוא ברגמוט; תווי האמצע הם קינמון ו הל; תווי הבסיס הם ארז ו וניל.

פירמידת הבושם

פסגה מרכיבים
ברגמוט

ביניים מרכיבים
קינמון הל

בסיס מרכיבים
ארז וניל

התווים העיקריים לפי ההצבעות שלכם

Loading...

עמידות

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
ירוד 0
 
קצר 0
 
ממוצע 0
 
ארוך 0
 
ארוך ביותר 0
 

שובל

גרירת המחוון כדי להצביע

הצבעות גולשי האתר
דל 0
 
ממוצע 0
 
חזק 0
 
כבד 0
 

Advertisement

לקריאה נוספת על הניחוח בשפה האנגלית / More in English language about Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York by Guerlain.

הבושם הזה מזכיר לי את ניחוח הבושם  

Advertisement

Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York ביקורות

הוסף/י את חוות הדעת שלך

הרשם/י כחבר/ה לקהילת הבשמים הזו ברשת ותוכל/י להוסיף חוות דעת משלך.

Sponsored offers:

דף זה מכיל מידע, ביקורות, תמציות בושם, תמונות, מודעות חדשות, פוסטרי וינטג' וסרטי וידאו על מעצב Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York ניחוח אבל אנחנו לא מתחייבים לדיוק המידע. אם יש לך מידע נוסף על מעצב # DESIGNER# Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York , אתה יכול להרחיב אותו על ידי הוספת חוות דעת אישית על הבושם. פרגראנטיקה יש מערכת סיווג ייחודית למשתמשים ואתה יכול לסווג Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York ידי # DESIGNER# . מתחת לתמונה, לחץ על האפשרויות המתאימות בטופס סיווג ניחוח הבושם . כמו כן, תוכל למצוא קישורים לאתרי צד שלישי / חנויות אינטרנט, אבל ל פרגראנטיקה אין גישה או שליטה על אתרים אלו. אין אנו עורבים או לוקחים אחריות על מה שאפשר למצוא, כתוצאה מקישורים אלו, או לכל השלכות עתידיות, כולל אך לא מוגבל לאובדן כסף. ביקורות משתמשים של # FRAGRANCE_NAME #על ידי Guerlain מייצגות את דעותיהם של מחברים בלבד ואינם משקפות דעותיו של פרגראנטיקה.

Advertisement

בשמים נוספים מקבוצת הריח: עצי מזרחי
Cacharel Gloria Cartier Le Baiser Du Dragon Creed Himalaya Estée Lauder Intuition for Men Davidoff Zino Davidoff Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Bijan DNA for Men 2004 Les Nereides Oppoponax Bensimon Cologne Bensimon 1993 Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Playboy Press To Play Hollywood Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots

Advertisement

בשמים ומותגים פופולרים: